Direksiyon tamir ve bakımı Ankara

(0)

Direksiyon tamir ve bakımı Ankara Direksiyon Tamiri şaşmaz, Ankara direksiyon tamir ve bakım servisi. Detaylar için ziyaret edin.

İletişime Geç

Direksiyon tamir ve bakımı Ankara

Direksiyon Tamir Kitimiz aşınmış, hırpalanmış ve çizilmiş tüm direksiyonların tamiri ve renklendirilmesi için özel olarak hizmet vermekteyiz.

Direksiyon simitleri, herhangi bir aracın iç kısmındaki en yaygın aşınma, hasar ve renk solma alanlarından biridir. Ellerle sürekli temas kaçınılmaz olarak deride kir ve yağ birikmesine yol açar. Uzun süre güneş ışığına maruz kalma, rengin zamanla solmasına neden olur ve araca girip çıkarken oluşan aşınma ve çizikler, hasarın çok yaygın nedenleridir.

Aşınmış, hasar görmüş veya solmuş bir deri direksiyon simidini etkili bir şekilde onarmak için özel bir tamir ve bakıma ihtiyacınız vardır. Direksiyon tamir ekibimiz bu amaç için özel olarak bir araya getirilen ürünler ve profesyonel kadromuz ile pratik bir şekilde hizmet vermekteyiz. 

Deriye nüfuz etmiş olabilecek yağ birikintilerini gidermek için güçlü bir sıvı deri yağ giderici ve derinin yüzeyini etkili bir şekilde temizlemek için alkol bazlı bir temizleyici kullanılır. Deri bağlayıcı, özellikle aşınma ve hasar görmüş bölgelerde deri liflerini güçlendirir. Selfseal boya, rengi yenilemek ve bitirmek için kullanılır.

Direksiyon simitleri, bir otomobilin iç kısmının en çok kullanılan ancak çoğu zaman ihmal edilen parçasıdır.

Ucuz deri direksiyon tamir takımımızla, onu bugün en iyi duruma getirebilirsiniz.

İçerik / Özellikler

Direksiyon tamir ve bakımımız şunları içerir:

· 50ml Selfseal (kendinden yapışan) siyah deri rengi

· 50ml deri bağlayıcı

· 50ml sıvı deri yağ çözücü

· 50ml alkol temizleyici

· 320 numara zımpara kağıdı

1200 grit zımpara kağıdı

· 2x temizleme süngeri

· Pamuklu kumaş

· ayrıntılı talimatlar

Hangı marka ve model araçlar İçin uygun?

Her marka ve model arabanın siyah ve deri direksiyon tamiri garanti direksiyon profesyonelliği ile yapılır.

Tüketim ve garanti

Garanti Direksiyon tamiri Ankara direksiyon simidini tamamen onarmak ve eski haline getirmek için yeterli ürün ve hizmet sunar.

Talimatlar

Her onarımdan önce direksiyon simidini deri temizleyicimizle (Leather Ultra Clean) iyice temizlemer ve kurumaya bırakırız.

Aşama 1:

320 zımpara kağıdı ile deriyi dikkatlice zımparanır. Çatlak, pürüzlü veya soyulma alanları tespit edilir. Deriyi pürüzsüzleştirmek için bu bölgelere daha fazla baskı uygulayarak çalışırız.

Adım 2:

Bir bezi Sıvı Deri Yağ Giderici ile nemlendiririz ve derinin tüm yüzeyini sileriz. Yağ lekeleri varsa, gresi çıkarmak ve alanları dekontamine etmek için Sıvı Yağ Giderici kullanırız. Çok kirlenmiş alanlar derinin renginden daha koyu görünecektir. Bir beze daha fazla yağ giderici uygular ve yağlı bölgelere dairesel hareketlerle süreriz. Bezle sertçe bastırır ve yağı çıkartırız. Sıvı Yağ Gidericiyi etkilenen alanın geri kalanına sürmeye devam ederek ve bezi gresle kirlendikçe periyodik olarak döndürürüz. 

Kurumaya bırakırız (Sıvı Yağ Gidericinin kuruma süresi orta ısıda bir kurutma makinesi yardımıyla süreci hızlandırırız). Bakım yapılan tüm Alanı kontrol eder ve işlemi tekrarlarız koyu gres bulaşmış alan kuruduğunda daha açık görünene kadar bu işleme devam ederiz. Bu, Sıvı Yağ Gidericinin pis yağı uzaklaştırdığını gösterir.

Aşama 3:

Kuru bir bezi alkollü temizleyiciyle nemlendirir ve derinin tüm yüzeyini iyice oarız. Bu, önceki ürünlerden kalan kalıntıları giderecek ve deriyi daha fazla hazırlayacaktır. Bir sonraki adıma geçmeden önce derinin kurumasını bekleriz.

Adım 4:

Önceki adımlardan sonra deri lifli veya pürüzlü hale gelebilir; Deri bağlayıcı bu bölgeleri güçlendirmek ve onarmak için kullanılabilir. Deri bağlayıcıyı süngerin üzerine koyar ve hasarlı bölgelere süreriz. Ürünün elyaf yapısına nüfuz etmesini sağlamak için bir miktar basınçla ince tabakalar halinde uygulalarız. Bağlayıcıyı kurumaya bırakırız. Deri bağlayıcıyı, alanlar kapatılıp dolana kadar birçok katman halinde uygularız. Gerekirse 1200 numara zımpara kağıdı ile tekrar işleyebiliriz.

Adım 5:

Kendinden contalı boyayı yeni bir süngerle direksiyon simidine uygularız. Hafif, eşit, hafifçe vurarak renk oluştururuz.

Bağlayıcının hala yeniden işlenmesi gerektiği ortaya çıkarsa, sorun değil, sadece 4. adıma tekrar döneriz .

Birkaç ince kat, birkaç kalın kattan çok daha iyi sonuç verecektir. Bir sonrakine geçmeden önce her katmanın iyice kurumasını bekleriz, bu bir kurutma makinesiyle yapılıe. Tüm alan sizi tatmin edecek şekilde renklendirilene kadar rengi oluşturmaya devam ederiz. Boya katları arasında toz inklüzyonu olması durumunda zımparalama (1200 grit kağıt ile) yapılabilir.

Adım 6:

Direksiyon simidi 5 saat sonra normal olarak kullanılabilir, ancak 7 gün boyunca sertleşmeye devam edecektir. 7 gün sonra deriyi korumak ve daha fazla yağ birikmesini önlemek için Deri Koruma Kremimizi verir ve kullanmanızı öneririz.

Ürün Hakkında Yorum Yaz

Yorum yapabilmek için üye girişi gerekmektedir. Üye Ol yada Giriş Yap

En fazla 5 görsel ve her görsel en fazla 10 Mb olmalı!